Zbieramy na operację w Dallas

Długo zastanawialiśmy się gdzie leczyć naszą Hanię. Rozważaliśmy Polskę, Niemcy, Francję i Stany Zjednoczone. Skontaktowaliśmy się z kilkoma klinikami, które specjalizują się w operowaniu wad twarzoczaszki między innymi u osób z zespołami Aperta/Crouzona/Pfeiffera. Każda z nich wyraziła chęć pomocy i leczenia Hanki. Po analizie informacji uzyskanych w tych miejscach podjęliśmy decyzję, że największe szanse na normalne życie otrzyma Hanka w USA.

Operacja jest zaplanowana na wiosnę 2021 w The Craniofacial Center Medical City Dallas Children’s Hospital. Przeprowadzi ją doktor Jeffrey A. Fearon. Klinika ta przeprowadziła już setki podobnych operacji oraz stosuje metody niedostępne w naszym kraju.

Dla nas, rodziców Hani, jest bardzo ważne zapewnić córce dostęp do metod dających najlepsze rezultaty. Dające największe szanse powodzenia na przeżycie i normalne funkcjonowanie.

Niestety bez Waszego wsparcia nie będzie to możliwe. Nie damy rady samodzielnie sfinansować operacji w Stanach. Tym bardziej, że tych operacji będzie kilka. Dlatego prosimy Was dobrzy ludzie o wsparcie.

Prosimy o wpłaty na naszą zrzutkę:

O wzięcie udziału w licytacjach na grupie:

https://www.facebook.com/groups/dlahanki

Lub darowizny przekazane bezpośrednio na konto Stowarzyszenia.

Nr konta: 32 1140 2004 0000 3302 8058 4168

Chętnie usłyszymy wasze pomysły co jeszcze możemy zrobić by osiągnąć cel.

Z góry Wam bardzo dziękujemy za pomoc.