Podsumowanie 8 tygodnia zbiórki

#dlaHanki 💓💖❤️

📣Co tygodniowe krótkie sprawozdanie z wyników prowadzonej zbiórki. 28.12.2020 o godzinie 9:00 minęło 56 dni od uruchomienia zbiórki. Przez ten okres osiągnęliśmy kwotę 3️⃣0️⃣0️⃣ 6️⃣8️⃣6️⃣zł 🏆🎊🎉 a zbiórkę wsparło 6️⃣0️⃣1️⃣7️⃣ osób!!! 📢

Wszystkim darczyńcom dziękujemy 😍🥳🥰 i walczymy dalej.

Do osiągnięcia celu brakuje nam prawie 40% wartości co przy średniej wpłacie 50zł na wspierającego oznacza, że potrzebujemy jeszcze 4.000 wpłat. Niestety pandemia i liczne związane z nią ograniczenia zmuszają nas w praktyce do prowadzenia zbiórki tylko przez Internet a tu niestety liczy się bardzo mocno zasięg.

Jak pokazały pierwsze 4 tygodnie zbiórki wsparcie Mediów i Social Mediów pozwoliło na szybkie i skuteczne pozyskiwanie funduszy. Osiągnęliśmy wtedy 250.000zł. Niestety kolejne 4 tygodnie, pomimo naszych usilnych prób, nie miały takiego wsparcia. Wpłynęło to znacznie na wynik zbiórki i zebraliśmy w tym okresie jedynie 50.000zł.

Prośba zatem o kontakt z nami wszystkich, którzy mogą nam pomóc w poszerzeniu zasięgu i dotarciu do nowych darczyńców.

Poniżej prezentujemy aktualny stan zbiórki:

Na naszej grupie licytacyjnej OPERACJA LICYTACJA jest na dziś 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ aktywnych użytkowników. Każdego wieczoru o 20:00 kończą się aukcje, z których dochód w całości zasila konto zbiórki.

Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas i wsparcie.

Dzięki Wam jesteśmy bliżej celu. 💓💖❤️